Wypełniono 0% tej ankiety
Uwaga: uruchamianie JavaScript jest wyłączone w przeglądarce lub dla tej strony. Może to uniemożliwić udzielenie odpowiedzi na niektóre pytania tej ankiety. Proszę sprawdzić ustawienia swojej przeglądarki.

Badanie dotyczące najemców

Szanowni Najemcy,

 

Jesteśmy niezależną polską kancelarią, która reprezentuje najemców w negocjacjach umów najmu z wynajmującymi.

 

Dlaczego robimy tę ankietę ?

 

Zebrane przez nas doświadczenia chcielibyśmy zestawić, z tym jak najemcy odbierają podejście wynajmujących do zaistniałej na rynku sytuacji.  Dlatego, zwracamy się z prośbą o wypełnienie ankiety, która pomoże nam i Państwu, w szerszym kontekście niż tylko z obszaru własnych doświadczeń zorientować się jakie jest nastawienie wynajmujących i jaką mają skłonność do negocjacji umów najmu w związku z sytuacją pandemii.

 

Ankieta jest anonimowa i jej wypełnienie zajmie tylko 5 minut.  

 

Podzielimy się z Państwem przeanalizowanymi wynikami ankiety, co może być dla Państwa przydatne w prowadzeniu negocjacji z wynajmującymi.

 

A już teraz dzielimy się z Państwem artykułem przygotowanym przez mec. Monikę Durowicz, „Czy Tarcza Antykryzysowa faktycznie jest pomocą dla najemców

 

Ankieta jest anonimowa.

Zapis Państwa odpowiedzi na pytania nie zawiera żadnych informacji identyfikujących, chyba że takie informacje zostały wprowadzone w odpowiedzi na któreś pytanie ankiety.

Indywidualny kod dostępu do ankiety nie jest połączony z odpowiedziami na ankietę. Zapewniamy, że kod dostępu jest zapisywany w osobnej bazie danych, w której przechowywana jest jedynie informacja, czy udzielono odpowiedzi na ankietę. Nie ma możliwości połączenia kodów dostępu z odpowiedziami na pytania ankiety.